Kalendarz

<<
Maj 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:

Regulamin strony

Uprzejmie prosimy o nienadużywanie witryny i stosowanie powszechnych zasad NETykiety. To nie jest miejsce do pisania  o wszystkim. Rejestracja oznacza, że jesteś zainteresowany tematyką kolejową i masz prawo do własnego zdania. Ufamy jednak, że użytkownicy wykażą się odpowiedzialnością i szacunkiem dla zdania innych.

 

1.      Popieramy wolność słowa i bronimy prawa do wyrażania niepopularnych opinii. Jednak nie zezwalamy na umieszczanie treści niezgodnych z prawem, wyrażanie nienawiści (wypowiedzi atakujące lub poniżające grupy ludzi z powodu ich rasy lub przynależności etnicznej, wiary, niepełnosprawności, płci, wieku, przeszłości wojskowej, orientacji seksualnej czy orientacji płciowej).

2.      Nie tolerujemy agresywnego zachowania, prześladowania, gróźb, nękania, naruszania prywatności ani ujawniania danych osobowych innych użytkowników, a także publikowania wszelkiego rodzaju wulgaryzmów. Osobom biorącym udział w takich działaniach może zostać trwale zablokowany dostęp do KolejTV.

3.      Powiedz innym, co myślisz. Opinie to nieodłączny element serwisu, a jeśli są wyrażane z szacunkiem, mogą być świetnym sposobem na zawieranie znajomości, opowiadanie historii i urozmaicenie czasu spędzanego w KolejTV. Dlatego publikuj komentarze, oceniaj filmy, zamieszczaj własne odpowiedzi. Chcemy się rozwijać. Twoje sugestie mogą być dla nas bardzo cenne. Jeżeli stwierdzasz, że do informacji wkradł się błąd bądź przekłamanie – napisz do nas. Sprawdzimy to i zareagujemy.

4.      Użytkownik www.kolejtv.pl  publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na portalu. Niedopuszczalne jest  umieszczanie przez uczestników przekazów reklamowych.

5.      Mamy nadzieję, że w KolejTV  będzie działo się wiele interesujących rzeczy, w których będziesz mógł brać udział.  Baw się dobrze w naszej witrynie. Jest tu wiele rzeczy do zobaczenia i mnóstwo osób do rozmów — możesz należeć do ich grona!

Potraktuj te reguły poważnie i weź je sobie do serca. Nie szukaj w nich luk i nie próbuj ich obejść przy użyciu kruczków prawnych. Postaraj się je po prostu zrozumieć i uszanować ducha, w którym zostały napisane. Naruszenie Warunków korzystania z portalu może spowodować usuwanie publikowanych przez Ciebie treści,  a nawet zamknięcie Twojego konta. Użytkownik, którego konto zostało zamknięte, nie może utworzyć nowego konta.Pamiętaj, że należysz do tej społeczności! Każdy użytkownik serwisu KolejTV uczestniczy w jego tworzeniu, więc nie obawiaj się zgłębiać jego zasobów i zaangażuj się!Z góry dziękujemy za przestrzeganie powyższych zasad. 

Redakcja KolejTV

Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności