Kalendarz

<<
Kwiecień 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:
Kolej TV 05.05.2010

Oceń odcinek:

Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 4.7 z 5. 39 ocen.
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.
Obejrzało: 12050 osoby

Wasze komentarze

~gość 10-05-10 00:22
Każda okazja do mówienia o kolei w sposób rzeczowy jest dobra. KOLEJ TV to jedno z narzędzi , czyniących taką dyskusję możliwą. Nie po to tu i ówdzie (przede wszystkim w internecie) pojawiają się różne odtrutki na totalną negację kolei w mediach , żeby ktokolwiek komentarzami polegającymi na mieszaniu z błotem psuł ten stan rzeczy. Krytyka jest potrzebna , więc krytykujcie , ale zważcie proszę na różnicę między krytyką a mieszaniem z błotem.
Punktujcie też mocne strony KOLEJ TV , bo warte są podkreślenia. Dobra informacyjna pigułka o gliwickim dworcu... Było dla mnie trochę niespodzianką , że sama budowa dworca też tak mocno rozciągnęła się w czasie , ale co zrobić. Trudno znaleźć radę na żywioł zwany wojną.
Jako jeden z wielu miłośników kolei będę wdzięczny za wypunktowanie mocnych stron i rzeczową krytykę. Komentarze w takim charakterze są też najmilej widziane dla tych , którzy dopiero zaczynają swoją kolejową przygodę i dopiero chcą się w kolei zakochać.
Emisja 07-05-10 14:17
Teraz ja chcę zareklamować konkurencję programową dla KolejTV, oo!!

No to ciach:
Już 19 maja w TVS drugi odcinek programu "Tajemnice Kolei",
przed kamerą Wiktoria Skuratko, a produkcja także we współpracy z PKP PLK.
W tej chwili mozna oglądać częste powtóreczki pierwszego odcinka. Dość często do obejrzenia. Nawet kilka razy w tygodniu.
Odcinki archiwalne dostępnę na: http://www.tvs.pl/tv/video,tajemnice_kolei,6139.html
Na razie przygotowano 12 odcinków, a w planie emisji jest niestety tylko jeden miesięcznie.
~gość 07-05-10 08:21
Chłopaki z grupy teatralnej ortografii nie znają :/ no chyba, że oni są pasaRZerami.
john_clock 06-05-10 22:52
{Cluzo(PKP-Jazda)}: "Ciekawe co na te wszystkie remonty eurosceptycy?"

Bez UE można by było zrobić dużo więcej remontów. Jakbyś wpłacił na moje konto dwa tysiące złotych, to mógłbym Ci wtedy sfinansować kupno nowego komputera, a ty byś nakleił na obudowie: "Komputer zakupiony z funduszy Johna."
Z tego co wiem, Niemcy takich bajek nie piszą na tablicach przy byle dróżce czy kawałku tora. W czym, jak w czym, ale w tej kwestii można brać z nich przykład.

I tak oto kolejne pytanie, jak się domyślam, retoryczne doczekało się odpowiedzi.
~gość 06-05-10 20:15
A kiedy remont dworca w Raciborzu? Przecież to stacja przygraniczna.
~gość 06-05-10 13:49
Dlaczego nie ma nic o paradzie parowozów? Przecież to jedyna taka impreza na świecie!!! Mam nadzieję, że nadrobicie straty w przyszłym odcinku!
Emisja 06-05-10 00:46
Cluzo - cóż - ja niestety nie mogę sprawić, aby podawano źródła w zmontowanym programie, dlatego chętnie dopiszę w komentarzu, że "pewna grupa teatralna" nazywa się "Vomittunen". Cały występ "Rzeźnia" o pasażerach EN57 w linku: http://www.youtube.com/watch?v=2C_qdyqOVQk
Cluzo(PKP-Jazda) 05-05-10 22:18
KOLEJny ciekawy (i śmieszny) odcinek KolejTV:
- DB i PKP IC - mam wrażenie, że podobne pociągi DB jeżdżą z Przewozami Regionalnymi z Wrocławia - no ale teraz kiedy PLK pozamykała tory dla pociągów IR, to kto wie... może już nie jeżdżą...
- Rekordowe zainteresowanie pociągami międzynarodowymi - PKP IC ma dobry okres, a to chmurka pyłu wulkanicznego pomogła trochę, a to z drugiej strony zawieszenie NAPRAWDĘ tanich linii kolejowych czyli InterRegiio :) Może dzięki tym zyskom IC będzie kaskę na spłatę długu PKP PLK
- YT - świetny skecz o EN57 "Kibelku" :))) Ciekawi mnie jak nazywa się ta "Pewna Grupa Teatralna"??? Po raz KOLJny proszę, apeluję: Szanowna Redakcjo, podawajcie źródło z którego wzięty jest materiał.
- pasażerka Mariola 3:52 - no cóż... od wczoraj pociągi jeżdżą rzadziej, a na dniach PLK ma rozliczyć PKP IC i może będą jeździły jeszcze rzadziej...:( Może ktoś w końcu pomyśli o zwykłych pasażerach i wysłucha ich głosu. Było, nie było ale kolej to nasze wspólne dobro narodowe i nie wszystkim jest w smak przesiadanie się do autobusów
- gwóźdź programu :) - Dagmarka zapadła się pod ziemię :P No, wyglądało to dość zabawnie, ale mamy nadzieję, że nic tam przykrego się nie stało i że nie bolało. Popieram apel by promować bezpieczeństwo na torach, ale bez przesady.... Pani prowadząca w odblaskowej kamizelce... Hmm.. pomysł może i dobry, ale tylko na jeden odcinek, dziewczyna jest świetnie ubrana i nie chcemy przecież by się świeciła na jarzystopomarańczowo! :)
- Remont w Gliwicach - no tak, tej stacji przyda się rewitalizacja. Nie wiem czy pamiętacie, ale fota z Gliwic była jednym z laureatów "Pięknej i bestii polskich dworców". Przy okazji zapraszam do gliwickiego tunelu PKP-Jazdy - strony w której użyłem fotki, laureatki konkursu: http://www.pkp-jazda.pl/2001/
- Poznań - no i pięknie, pięknie wszystko się tam zmienia... Ciekawe co na te wszystkie remonty eurosceptycy? Swoją drogą, dziwne jest trochę to, że wspomniano o modernizacji linii do Wolsztyna, a ani słowa nie było o "Paradzie Parowozów"

[P ]rzesyłam [K]olejowe [P]ozdro od całej ekipy PKP-Jazda
Cluzo
~gość 05-05-10 21:30
ludzie pociągi odwołali w tym tygodniu, a materiał montowali wcześniej...
Spokojnie, jeszcze będzie o tym...
Odcinek niezły... czekam na kolejny... może coś więcej o kolei na śląsku... ;)
wojtek1 05-05-10 21:20
Wiecie może kiedy DB będzie kursował do kołobrzegu?

Dodaj komentarz

* - pole wymagane
Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności