Kalendarz

<<
Kwiecień 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:
KolejTV - 04.03.2013

Oceń odcinek:

Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 3.8 z 5. 56 ocen.
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.
Obejrzało: 8585 osoby

Wasze komentarze

~gość 01-04-13 16:52
Optymalizacja? Hahaha, ktoś tu chyba ma ludzi za kompletnych durniów! Nie wiem kto się jeszcze da nabrać na opowiadanie takich głodnych kawałków. Ja pozwolę sobie nazwać rzecz po imieniu skoro komuś brakuje odwagi - LIKWIDACJA jeśli nie RZEŹ linii kolejowych!
~gość 16-03-13 19:51
Po obejrzeniu fragmentu PLK o "optymalizacji" linii kolejowych, ogłaszam, że to był ostatni odcinek Kolej TV jaki obejrzałem. DOSYĆ PROPAGANDY!
~gość 14-03-13 23:57
Jest też "Dagmara na 102" - lok. 6Dg Pnalezaca do Pol Miedz Trans
~gość 10-03-13 10:01
Czekam na kazdy odcinek Program jest ok! SZkoda tych nierentownych odcinkow W polsce nic sie nie oplaca jesli sie nie zarobi! Za duzo spolek Od torow Od semaforow itd. Podziwiam Czechow Knedle dotuja swoja kiolej i wychodza na czytsto!niech wpuszcza DB jak w rejonach przygranicznych I bedzie drozej ale bez balaganu! pozdrawiam Parowozik
~gość 09-03-13 19:01
Oto powody dla których powinny TLK być częściowo objęte rezerwacją miejsc:

1.Komu Ona potrzebna w pociągu w którym nie jeździ dużo ludzi zwłaszcz na odcinkach gdzie nie sztuka znaleźć nawet pusty przedział?
2.Komu również miejscówka będzie potrzebna jeśli wsiada sie np na Warszawie Wsch.gdzie pociag zaczyna bieg czyli na stacji początkowej i to na dodatek przyjdzie się na pół godziny przed odjazdem to bez problemu znajdzie sobie nawet pusty przedział.
3.Jezeli miejscówki będą płatne to o ile więcej można zapłacić/przepłacić (jadąc pociagiem takim jak mowa w pkt.1) jadac w kilka osób a do tego jescze przesiadajac się w inny TLK.
4.Niech ktoś teraz jedzie krótki odcinek z Miasta do Miasta np 30 km gdzie czas podroży trwa ok 20 min. i na taki odcinek kupować miejscówki-chore,albo ktoś kto jedzie na Miesięcznym-jeśli nie ma obowiązku rezerwacji to niech te właśnie wagony bez miejscówek będą właśnie chociaż dla takich podróżnych w przykładach powyżej.
5.Jak sobie np na wczasy do Zakopanego planując je wczesniej to bez problemu kupie i zarezerwuje sobie bilet nawet na 2 miesiace przed wyjazdem.A co ma zrobić ta osoba która nagle musi gdzieś pojechać?Taki podróżny może nie mieć szansy na miejsce siedzace a najlepsze w tym że zaczynałby podróż ze stacji poczatkowej relacji tego pociągu i np jedzie ten pasażer z Gdyni do Warszawy w poc. rel.Gdynia -Zakopane gdzie np od Gdańska Gł. ma już 100% zarezerwowanych miejsc a wsiadając w Gdyni Gł. bez problemu może jeszcze znaleźć wolne miejsce.
Dlatego powinny być właśnie pociągi TLK częściowo objęte rezerwacją miejsc po to aby każdy miał równe szanse na znalezienie miejsca sobie-nie tylko Ci którzy zaplanują sobie wcześniej podróż ale też Ci którzy nagle wyjezdżają
~gość 09-03-13 15:21
od pewnego czasu jest tylko mono, powinno być stereo !!! codalej z odcinkiem Kraków - Katowice E30 .
~gość 08-03-13 18:53
hallo. Co tydzień oglądam odcinek KolejTV ,i wszystko jest OK, lecz dziwi Mnie to ,że w odcinkach są same superlatywy, a nie ma jakiejś krytyki, pytań ze strony redakcji, czemu jest tak żle, kiedy zostanie wyremontowany odcinke Bytom-Tarnowskie Góry etc. Ciągle się słyszy ,że InterCity coś kupuje za miliony, remontuje za miliony, oszczędza na miliony,a efektów na dziesiątkach trasach nie widać, owszem główne trasy są OK, a co zreesztą ? PS . Zawsze chwalę kolej w romowach z kolegami... i jeszcze jedno.. Kiedy coś powiecie nt. trasy Katowice, Piekary Sl, Pyrzowice . Bo w mediach cicho, w Urzędach cicho, a miało być tak pięknie.
~gość 07-03-13 00:02
Jestem maszynistą - życie jest piękne, kiedy pędzę pociągiem przed siebie! Nikt tego nie zrozumie. Nie piszcie już tych dyrdymałów. Znajdźcie sobie pasję, tak jak ja! Jestem WOLNY!!! Chce mi się żyć!
E6ACT 06-03-13 10:14
W pociągach dalekobieżnych takich jak TLK, EIC, EC, EN nie powinno być miejscówek tylko przewoźnik powinien sprzedawać tyle biletów ile jest miejsc w pociągu.
Płacąc za przejazd każdy pasażer powinien mieć zapewnione miejsce siedzace !!!
Nie dotyczy to komunikacji regionalnej tam mogą sobie postac te kilkanascie, kilkadziesiąt kilometrów jadąc do pracy/szkoły.
~gość 06-03-13 02:11
Co do obowiązkowych miejscówek w TLK to jest to swoista podwyżka biletów po to a żeby zwiększyć wpływy do kasy PKP.
Dlaczego mamy wykupywać miejscówki w wagonach z miejscami do siedzenia skoro tak na logikę te miejsca muszą być zapewnione dla bezpieczeństwa podróżowania.
A jeżeli w PKP uważają inaczej to niech zamawiają wagony wyłącznie z miejscami stojącymi bez foteli i wtedy nie będzie problemu a wtedy przekonają się jakie jest zainteresowanie tym przewożnikiem.
Idąc do kawiarni, restauracji, biblioteki, kina lub jadąc dalekobieżnym autobusem czy musimy dodatkowo wykupywać miejsca siedzące - NIE!!!
Każdy wymieniony jest zobowiązany do udostępnienia bez opłaty miejsca - o ile jest wolne.
To tylko na tej dziadowskiej PKP wymyśla się takie ściąganie pieniędzy z pasażerów a którzy dają no to przyzwolenie a póżniej narzekają i krytykują.
Miejscówki precz.
Bezpłatna miejscówka w cenie biletu jedynie w sezonie w najbardziej obłożonych pasażerami pociągach.
Faktycznie ruszcie swoje dupska z Poznania i czas najwyższy odwiedzić zachodniopomorskie w tym obskurny, śmierdzący, brudny dworzec PKP w Koszalinie i wreszcie skończcie z tym pucowanie tej PKP na której jest brud opóżnienia stary tabor a zwłaszcza na trasie Szczecin - Gdynia -Olsztyn - Białystok gdzie czas najwyższy wymienić wagony i przyspieszyć przejazd pociągów to tyczy się także trasy od Białogardu do Poznana gdzie pociągi wleką się a składy są tak stare i śmierdzące, że przestałem tą trasą podróżować.
To wstyd a żeby w dzisiejszej dobie czasu podróżować w takich warunkach z taką niską prędkością.
Przestańcie upiększać tą zapuszczoną, zacofaną PKP i czas najwyższy na pokazanie prawdy a nie w kółko to samo oh! ah! i oj! same zachwyty i luksusy których tych ostatnich jakoś nigdzie nie widać po za kilkoma dworcami a reszta to jak wyżej.

Dodaj komentarz

* - pole wymagane
Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności