Kalendarz

<<
Kwiecień 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:
KolejTV - 06.06.2011

Oceń odcinek:

Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 4.4 z 5. 7 ocen.
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.
Obejrzało: 12141 osoby

Wasze komentarze

AdamMehring 18-06-11 23:33
@E6ACT

Owszem mają. Przy okazji PKS też mają Komunikacja miejska ma również. Ale nie o to chodzi by wywlekać, że jest źle bo od tego są pozostałe media. Tutaj pokazują, że coś jest dobrze. A co do pozostałych to w większości nie chcą bo obecnie popyt przewyższa podaż co widać na przykładzie kohezji w pociągach.

Ja nie bronię ani KTV ani PKP IC ani czegokolwiek innego żeby była jasność. Po prostu lubię czasem popatrzeć jak się coś buduje, unowocześnia lub chociażby remontuje by pojechać chociaż te 2 minuty szybciej niż w zeszłym roku.
E6ACT 18-06-11 17:28
@ Adam Mehring

A czy IC nie ma brudnych i spóźnionych składów do których ludzie wsiadają przez okna jak bydło ?
http://www.youtube.com/watch?v=jup4UKi5ZK0
http://www.youtube.com/watch?v=mboRHyZpG0E
http://www.youtube.com/watch?v=QJTjQxkFiDg

Gdy zabierano PR pociągi pośpieszne i przekazywano je super spółeczce to i przy okazji zabrano wagony i lokomotywy zostawiając im same padło.
Gdyby nie przekazano do IC majątku z PR to dziś w IC by jeździło tylko 25% pociągów.

Co do mniejszych graczy typu Arriva, SKM i inni to KTV nie pokazuje ich bo te nie chcą dawać kasy na ''promocje'' na antenie KTV.
AdamMehring 18-06-11 16:26
@E6ACT

Za brudne i spóźnione składy, PRom opieprz się należał. Ale jak widać poprawili się, więc chyba na dobre im to wyszło. A jeżeli się poprawili to być może w którymś z następnych odcinków będzie kilka ciepłych słów na ich temat.

Moim zdaniem brakuje nieco tych mniejszych kolejowych graczy: Arriva PR, SKM w Trójmieście, WKD oraz towarowych CTL, Lotos itd. (kolejność alfabetyczna).

W sumie pełnego obiektywizmu nigdy się nie osiągnie a jak się nie osiągnie to lepiej mówić dobrze o czymkolwiek.
E6ACT 17-06-11 21:44
@ AdamMehring

Masz racje że każdy sponsor będzie chciał by to przedsięwzięcie powodowało dla niego zyski na przykład polepszenie wizerunku.
Tylko niech KolejTV nie podaje się za niezależną telewizję bo taką nie jest.

KolejTV z założenia miała na celu poprawę opłakanego wizerunku polskiej kolei tylko że nie robili tego obiektywnie. Pokazywali dobre strony spółek z Grupy PKP a zwłaszcza InterCity jednocześnie pokazując złą stronę ich konkurenta jakim są Przewozy Regionalne.

Oglądam ten program od samego początku, od pierwszego odcinka, widziałem je wszystkie i wiele razy widziałem jak pokazywano dobrą stronę IC jednocześnie pokazując złą stronę PR.

Ten program jest nieobiektywny i stronniczy, no cóż jaki mocodawca taki program.
Owszem niech pokazują tylko te dobre strony kolei a zwłaszcza spółek z Grupy PKP ale niech nie robią tego kosztem innych.
Sztucznie upiększają wizerunek jednej firmy poprzez pokazanie złego wizerunku drugiej.
Owszem w ostatnim czasie to się zmieniło ale ciekaw jestem na jak długo.
AdamMehring 16-06-11 23:53
Mecenas daje złoto, mecenas wymaga.

Każde przedsięwzięcie wymaga nakładu finansowego. Sponsor/mecenas będzie chciał by to przedsięwzięcie powodowało dla niego zyski na przykład polepszenie wizerunku.

Jeśli mecenasem jest grupa PKP to wiadomo, że będzie tą grupę chwalić (aczkolwiek nie ma tu wychwalania). Natomiast jakby pieniądze dawały by spółki lotnicze/autobusowe lub producenci samochodów to wówczas o kolei trzeba było by pisać źle.

Z drugiej jednak strony skoro KolejTV współpracuje z grupą PKP to znak, że twórcy programu chcą pokazać tą ładniejszą stronę kolei w Polsce.

Przy okazji czy po którymś z filmów poczułeś nagłą ochotę przejechania się, którymś z nowoczesnych pociągów do właśnie wyremontowanego dworca, by na własne oczy ujrzeć majestat tego budynku? Jeśli nie to albo propagandy nie było albo była zbyt słaba czyli jakby jej nie było.
~gość 12-06-11 21:55
@ Maciek z Lublina i Adam Mehring
Nie piszcie bzdur że KolejTV jest od pokazywania kolei z tej lepszej strony bo KolejTV to Grupa PKP i ten program jest propagandą tej firmy.
~gość 11-06-11 23:34
Adam Mehring , słuszne spostrzeżenie. To , że przewagę tutaj mają dobre wiadomości , które dotyczą kolei , to prawda. I bardzo dobrze , że tak jest , tym bardziej , że zamieszczane tu dobre wiadomości są wiadomościami prawdziwymi.
Maciek z Lublina
AdamMehring 11-06-11 13:03
Gościu od ścigania afer i "afer" jest infokolej.pl. Kolejtv jest od pokazywania kolei z tej lepszej strony, bo taka również jest.

Zresztą warto czasem zobaczyć, że kolej w tym kraju to nie tylko afery, stare brudne wagony i rozpadające się torowiska. Kolej to również modernizacje, nowoczesne wagony i odrestaurowane zabytkowe dworce.
~gość 10-06-11 22:53
Dlaczego nie ma nic o tym ze kolej nie umie wykorzystac kasy od ue i ta kase zostanie przesunieta na drogi ??????????
Widz
AdamMehring 09-06-11 15:43
A nie dało by się kogoś z drugą kamerą podesłać na chwilę do Łodzi albo gdzieś w pobliżu by pokręcił jakieś 30 minut?

Dodaj komentarz

* - pole wymagane
Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności