Kalendarz

<<
Kwiecień 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:
KolejTV - 08.08.2011

Oceń odcinek:

Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 4.6 z 5. 40 ocen.
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.
Obejrzało: 10255 osoby

Wasze komentarze

~gość 26-10-11 21:13
To moja byla ulubiona trasa. Z malborka do Torunia 3 40h . Pietrowy pociag pedzil jak szalony.Ale to prawda kiedys jezdzily dalekobiezne do Lodz Kaliska, Zdunska Wola. Pamietam jak bylem maly to byl szok aby znalesc miescja siedzace. Teraz to z sentymentu podrozuje ta trase.Ladne widoki kolo Kwidzyna. pozd
~gość 15-08-11 17:03
relacja Toruń - Malbork już dawno był reaktywowany masz stare wiadomości kolego.
Arkady_1 14-08-11 11:54
Hmm... 1:40 o Arriva: "jedyna w Polsce kolej pasażerska nigdy nie związana z grupą PKP", może się mylę, ale czy SKM Warszawa nie jest przypadkiem drugą koleją pasażerską nie związana z grupą PKP?
~gość 13-08-11 21:52
Fajny ten Dragon, tylko że go nie widać zza tej niebieskiej strzałki. Pozdrawiam grafika.
ArKoKo 13-08-11 12:51
No, serdeczne dzięki droga Pani Dagmaro i redakcjo Kolej TV !! Kolejna wzmianka o zapomnianej przez Boga, ludzi i kolejne koalicje rządzące linii kolejowej Toruń - Grudziądz !! :-)) Jak to wspaniale, że po dziesięcioleciach zapomnienia doczeka się delikatnego liftingu (bo o poważnym remoncie raczej nie ma tu mowy). Cieszy też fakt, że powrócą bezpośrednie połączenia Malbork - Toruń. Co do wzmianki o fakcie, że nigdy nie jeździły po tej linii pociągi dalekobieżne jest nieprawdą. Swego czasu "mknął" po tych zdezelowanych szynach pociąg dalekobieżny relacji Gdynia - Mysłowice przez Malbork, Grudziądz, Toruń !!
Co prawda przydało by się dostosować tę linię do 120 km/h ale i nawet te 100 km/h będzie wystarczające (oby obowiązywało na całym odcinku Malbork - Toruń).
~gość 13-08-11 01:56
i po co to prywatyzować np. (cargo) ? jeżeli przynosi zysk. Lepiej sprzedać prywatnej firnie zamiast dawać miejsca pracy i zyski dla państwa
~gość 12-08-11 17:22
ślicznie na tej hali wygladali a jak ładnie pracowali bo normalnie to kazdy tam olewa byle wypchnąć sklad dalej, wszystko ładnie pokazane specjalnie dla tv.
~gość 12-08-11 13:35
ot co dzisiaj wyczytałem na maszym portalu, bardzo interesujące "W związku z planowanym na 17 sierpnia br. strajkiem generalnym Polskich Kolei Państwowych chciałabym opowiedzieć historię, która przydarzyła mi się we wtorek 9 sierpnia na dworcu PKP w Pszczynie.

Zaczęło się całkiem niewinnie, weszłam na stację żeby kupić bilet miesięczny. Jako że nie miałam przy sobie gotówki byłam zmuszona dokonać płatności za pomocą karty. Dworzec w P-nie obsługują 2 kasy biletowe, przy czym tylko jedna z nich posiada terminal. A więc podchodzę do owej kas, a tam okienko zamknięte (bez informacji że "nieczynne"). Widzę ze Pani Kasjerka siedzi sobie w korytarzyku i masuje nóżki. Stoję chwilkę ale Pani jak gdyby nigdy nic nie podchodzi. Ubrana byłam w dosyć wyrazistą sukienkę więc nie mogłam być niewidzialna. Cierpliwie podchodzę do drugiej kasy i uprzejmym tonem mówię, że chciałabym kupić bilet miesięczny za który mam zamiar zapłacić kartą. Zaczęła jakaś dziwaczna wymiana słowna, w czasie której Pani nieustannie odsyłała mnie do kasy obok, na co ja nieustannie odpowiadałam że w kasie obok nikogo nie ma. Widząc, że dyskusja nie przynosi rezultatu zapytałam (wciąż grzecznie) czy ta kasa jest czynna, na co Pani krótko odpowiedziała ze tak. Pytam dlaczego w takim razie nikogo tam nie ma. Usłyszałam ze "koleżanka jest w toalecie" Hmmm.? Ale przecież widzę ze siedzi w korytarzu i bawi sie stopami. No cóż, ustawiłam sie spokojnie w kasie obok i czekam aż Pani wróci z "wirtualnej toalety". I nagle co słyszę? Pani obok zaczęła wykrzykiwać, że teraz to chyba "zesrać sie trzeba w pampersa, bo nawet do toalety wyjść juz nie można" Stoję jak wryta. O co chodzi? Uff. Przyszła Pani. Z toalety. Pyta o imię i nazwisko żeby wpisać w systemie. I nagle zaczyna wykrzykiwać za koleżanką że "ona to o mały włos nie zesrała sie w pampersa przeze mnie"!!!! Nie wytrzymałam. Zareagowałam mówiąc owej Specjalistce od obsługi klienta, że to niedopuszczalne żeby w ten sposób odzywać sie do Klienta. A ona zaczyna jeszcze bardziej krzyczeć ze nie do mnie mówi tylko do koleżanki. Zaniemówiłam. W rezultacie oburzona opuściłam dworzec, rezygnując z "przemiłej" obsługi Pani w okienku.

Postanowiłam napisać o zajściu do Państwa ponieważ jestem zszokowana poziomem obsługi klienta na polskich dworcach. Coś takiego jak poszanowanie klienta nie istnieje. Pomijam fakt, że na dworcu w Katowicach co prawda nie rzucają mięsem, ale za to rzucają biletem w stronę klienta (zamiast elegancko podać go w okienku). Niech cała obsada PKP zastanowi sie za co żądają podwyżek, bo na pewno nie za jakość świadczonych usług. Cały ten personel powinien moim zdaniem zostać wymieniony na nowy, grzeczniejszy, może młodszy, może bardziej wykształcony. To jest żenujące żeby w Polsce wciąż istniały instytucje które są "państwem w państwie". A ten biedny podróżnik musi podkulić ogon i pozwolić się obrażać, bo jak nie, to nie pojedzie.

Zdegustowana Podróżniczka"
new / pless.pl
~gość 12-08-11 00:11
relacja Toruń-Malbork istnieje i jest to 3-4 kursy dzienne w pełnej jej przebiegu - obsługuje Arriva RP.
~gość 11-08-11 10:00
Dla pomorskiego pociągi super!! Bardzo fajny odcinek. kuba ze slupska

Dodaj komentarz

* - pole wymagane
Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności