Kalendarz

<<
Kwiecień 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:
KolejTV - 10.01.2012

Oceń odcinek:

Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 2.3 z 5. 219 ocen.
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.
Obejrzało: 17438 osoby

Wasze komentarze

~gość 11-02-12 23:00
Co zauważyłem w odcinku : być może innych to raziło , ale nie mnie. Nie przeszkadzała mi żywa gestykulacja pani Ani Wojtkowiak , ale dotyczyło to zapewne znacznej liczby widzów , stąd widoczne "zablokowanie" rąk.
Wygląda to tak , jakby pani Ania szukała własnego stylu w kontekście prowadzenia programu . Doceniam to.
W turkusowej zieleni , pani Ani jest dobrze i to też dość trudno przegapić .
Teraz o stronie merytorycznej : o dworcu przemyskim słyszałem niemało na innych serwisach branżowych , ale KOLEJ TV powinna była to odnotować i odnotowała dużym materiałem. Identycznie potraktowano kwestię dworca w Zawierciu - miło wiedzieć , jakie szczegóły techniczne zmieniły się w dworcowej kuchni.
Zastanawia mnie , czy mimo modernizacji dworców warszawskich , wschodniego i zachodniego , nie można byłoby zostawić na nich pragotronów?
W Rzeszowie na głównym tak zrobiono , że udało się odnowić cały dworzec , a pragotrony zostały zachowane.
Nowocześnie nie musi przecież znaczyć - zabijając charakter.
Takie elektroniczne wyświetlacze już są w niejednym miejscu w Polsce , np w Radomiu . Mają ten plus , że z racji podświetlenia informacji za pomocą diod , informacja jest lepiej widoczna , ale nie wiem , czy w wypadku każdego z dworców kolejowych , dodawałoby to dworcowi charakteru.
Mam pewien pomysł - ciekaw jestem , co na to PKP SA... Tak jak udało się zorganizować i to z sukcesem , licytację kasetonów z dworca centralnego , tak samo można byłoby postąpić z warszawskimi pragotronami! Tak wielu z nas robiło zdjęcia i kręciło filmy w Warszawie - w tym i ja , że byłby to pewien sposób na ocalenie od zapomnienia skarbów przeszłości.
Koleje Małopolskie? Epidemii spółek wojewódzkich i rozdrabniania Przewozów Regionalnych celem wpuszczenia Przewozów Regionalnych w niebyt - ciąg dalszy. Ten scenariusz jest długodystansowy , niemniej już w rozkładzie jazdy 2012\013 może nie być miejsca na Przewozy Regionalne , bo mówi się o kompaniach kolejowych - po kilka województw każda , bądź też tak , żeby każde z województw miało odrębną spółkę przewozową.
Teraz , jak istnieją Przewozy Regionalne , granice województw nie są ekstremalnie zabetonowane. Jest wiele relacji pociągów pasażerskich , czyniących wyłom w tym zabetonowaniu.
Dzięki biletowi turystycznemu , można za niewielkie pieniądze , na zasadzie : JEDŹ ILE WLEZIE , BYLEBYŚ SIĘ ZMIEŚCIŁ W WEEKENDZIE , można przejechać osobowymi cały kraj i to na jednym bilecie!
Bilet Podróżnika oferowany przez PKP IC jest droższy od biletu turystycznego , co może także utrudnić wakacyjne podróże , nie najbogatszego przecież społeczeństwa polskiego. Rozbijanie Przewozów Regionalnych jest zatem - po mojemu - kierunkiem wrogim wobec polskiego społeczeństwa.
Co do województwa małopolskiego... Nie wiem , czy - znając specyfikę problemów kolejowych tego województwa ( a wiem to i owo dzięki artykułom na portalu gazety : RYNEK KOLEJOWY) , ta spółka będzie prowadzić kolejowe przewozy koleją. Pan Ryszard Rębilas , marszałek województwa małopolskiego , znany jest z niejasnych okoliczności wprowadzania Kolejowej Komunikacji Autobusowej. Po szczegóły tych niejasnych spraw , odsyłam do redaktora Roberta Wyszyńskiego , jednego z głównych autorów artykułów , zamieszczanych na portalu gazety : RYNEK KOLEJOWY.
Maciek z Lublina.
Bleblak
~gość 11-02-12 22:53
Śmieszą mnie komentarze w stylu ''Dagmaro wróć'' przeciez to nie odniej zależy czy będzie prowadziła ten program.
A pozatym czy wy nie macie innych problemów że w kółko tylko piszecie o powrocie Dagmary.
Dajcie sobie spokoj, ilu z was jest związanych z koleją ze tak sie przywiązaliście do niej i tego programu.
Olejcie kolej i KolejTV bo to tylko strata czasu. Zajmijcie się czymś bardziej pożytecznym.

Zamiast siedzieć przed kompem i płakac gdzie jest Dagmara zacznijcie pomagac ludzią. Rozejżyjcie się i zobaczcie ile osób potrzebuje pomocy. Dziś oni jej potrzebują a jutro być moze wy będziecie jej potrzebowali. Nie bądzcie obojętni, dobro zawsze się zwraca.

http://www.wolontariat.org.pl
sandra1277 11-02-12 22:41
a gdzie jest p. Dagmara ?????
~gość 10-02-12 16:18
Teraz ten program wygląda na typową propagandę PKP.
Poprzednia ekipa przynajmniej potrafiła ten fakt zatuszować.

Jakie tory, taka stacja.
Pani Dagmaro wróć!!!
~gość 26-01-12 20:30
Oddajcie DAGMARĘ
~gość 26-01-12 02:23
Dagmaro WRÓĆ!
~gość 24-01-12 18:59
prawda to syf tamta ekipa była lepsza . NIE OGLĄDAM TEGO WIĘCEJ DOPÓKI NIE WRÓCI PANI DAGMARA
ICCC 23-01-12 16:26
Ten program teraz to jakaś żenada. Mówią wszystko w tak ciekawy sposób, że można spać. Poprzednia ekipa okazywała chęć prowadzenia programu. W jakim celu ta firma stawiła się do przetargu o prowadzenie tego programu skoro po postawie prezenterki widać, że ma go głęboko w d***e.
~gość 23-01-12 14:01
Fe co za syf juz więcej tego nie oglądam
rogonon18 22-01-12 18:03
Gdzie jest stara ekipa tak się nie opłaca oglądać tak nudno prowadzą;/

Dodaj komentarz

* - pole wymagane
Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności