Kalendarz

<<
Kwiecień 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:
KolejTV - 14.01.2013

Oceń odcinek:

Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 4.1 z 5. 58 ocen.
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.
Obejrzało: 8740 osoby

Wasze komentarze

~gość 19-01-13 15:59
Tak, życie nie jest usłane różami i każdy zna polską rzeczywistość. Nie tylko na kolei. Wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Pomyślcie jednak, ile zdarzyło się dobrego. Może to też trochę zależy od ludzi na niższych szczeblach i od nas też trochę? Ja naprawdę widzę, co się zmienia. Nie chodzi o to, że człowiek ma trzymać głowę pod pachą i mówić, że wszystko u niego ok. Każdy człowiek ma święte prawo do wyrażenia swojego zdania. Tylko na Boga, nie użalajmy się nad wszystkim. Mówią, że Polacy to fajni ludzie, tylko w większości narzekający pesymiści.
,, Nie zobaczysz gwiazd, jeśli masz ciągle głowę schyloną ku ziemi''.
~gość 19-01-13 12:04
Moim zdaniem nie można się nie zgodzić,z opiniami wyrażanym przez E6ACT ,kolej tv pokazuje tylko i wyłącznie te bardzo ładne strony PKP ale one są w rzeczywistości ,bardzo się dużo dzieje ale jak się mówi nie ot razu Kraków zbudowano.Przez wiele lat kolej było państwo w państwie ,przez nie udolność ludzi zarządzającymi tym majątkiem,nie udolność prywatyzacji, kolej jest jaka jest,nadal kolej jest postrzegana przez niektórych ludzi jak dojna krowa bo na kolei są pieniądze dla cwaniaków u których nie liczy się dobro PKP tylko kasa.Wszyscy korzystający z kolei dobrze wiedzą co jest ważne aby lepiej podróżnym się podróżowało ,ale zarząd musi wydać ileś milionów na ankiety.Nie ważne że podróżny nie wie jak kupić bilet bo pani w kasie powie ze nie jestem przygotowany do podróży,co podróżnego interesują różne spółki które nie potrafią się dogadać.Atak jak się ogląda kolejne odcinki to jest wszystko super,kolej tv nie jest obiektywna pracuje dla pewnej grupy i tak samo robiono w poprzednich latach.Lubie oglądać kolej tv i każdy ma prawo wydać swój pogląd na pewne sprawy, bo życie nie jest usłane różami.
E6ACT 17-01-13 08:02
@ Gość 16-01-13 22:12
Dobrze że Ty umiesz się podpisać pod tym co tu piszesz...


Drogi Janku dziękuje za życzenia ;)
A co do skrzywdzonych ludzi i chorych z nienawiści to bardziej do was pasuje bo atakujecie każdego kto napisze prawde o czym się już niejednokrotnie przekonałem pisząc tutaj.
Ale czego można się spodziewać po ludziach którzy żyją w wirtualnym świecie KolejTV serwowanym przez wirtualna spółkę PKP.
Ja jednak wole ten prawdziwy świat który może nie jest tak kolorowy i nowoczesny ale przynajmniej realistyczny. Którego mogę dotknąć i nie zniknie po wyłączeniu komputera jak ten wasz wirtualny na szklanym ekranie.
Tak więc żyjcie dalej w tym swoim wirtualnym świecie ale nie zapominajcie że on zniknie za każdym razem z chwila wyłącznia komputera i wtedy będziecie musieli wrócić do tego prawdziwego świata którego tak bardzo się boicie.

Na tym już będe kończył i więcej nie będe was niepokoił bo widze że tak bardzo zostaliście wciągnięci w ten wirtualny świat że nie potraficie bez niego żyć i on stał się waszym krzyżem którego bronicie za wszelką cene.

To wszystko żegnam was miłośnicy wirtualnego świata KolejTV
~gość 17-01-13 07:47
Właśnie jadę pociągiem TLK, dalekobieżnym. Mam szczęście, bo zatrzymuje się na mojej stacji, średniej wielkości miasta. Przyjechał 2 minuty przed czasem, jest czyściutko, ciepło w sam raz. Pasażerowie jeszcze sobie śpią. Pani konduktorka przemiła. Wstaje dzień :)
Janek
~gość 16-01-13 22:12
@E6ACT - skoro jest tak źle, to po co oglądasz ten program?? A może tylko po to, by móc się popastwić. Zastanawiający jest ten Twój MASOCHIZM, syndrom cierpiętnika - nieudacznika. Zaproponuj swój program kolejowy! Mógłby mieć np. tytuł: "Zniszczenie kolejowe", albo "Znów się nie udało", lub też: "Kocham koleje za to, że są do dupy" (przyznam, że ten tytuł najbardziej pasuje mi do Ciebie, zwłaszcza ze z względu na ostatnie słowo w nim). Niemniej jednak dobrze jest poczytać E6ACT ze względu na fakt, że wstydzi podpisać się pod głupotami, które wypisuje:)
~gość 16-01-13 20:01
@ E6ACT Kto cię aż tak skrzywdził? Ty jesteś chory z nienawiści. Kolej cię zawiodła? Szkoda, że to sprawa osobista...
Życzę KOLEI, aby jej ogromne wysiłki w stronę lepszego jutra spowodowały dobre, bezpieczne i przyjemne warunki podróżowania w całej Polsce. Tego życzę wszystkim Podróżnym, bez wyjątku. Tobie E6ACT też. Mimo wszystko.
Janek
E6ACT 16-01-13 19:06
Ja nie muszę się wysilać w przeciwieństwie do ludzi z PKP oraz KolejTV którzy za wszelką cenę chcą udowodnić że polska kolej zmienia się na lepsze mimo iż jest wręcz przeciwnie.
Ale czego można się spodziewac po ludziach którzy potrafią tylko budować makiety kolejowe a o kolei w skali 1:1 nie mają zielnego pojęcia.
Choćby taki dworzec Warszawa Centralna który z wielkim hukiem był remontowany na EURO a już po remoncie na głowy pasażerów lała się woda i leje nadal.
A co dopiero mają powiedziec pasażerowie którzy korzystaja z małych stacyjek na prowincji które nie były remontowane od dziesiątek lat czy przystankach kolejowych na których nawet nie ma wiaty pod którą mogli by się schować przed padającym deszczem, śniegiem czy wiatrem.
PKP chce polepszyć swój wizerunek robiąc programy w stylu KolejTV czy reklamy tak jak najnowsza reklama PKP Intercity ale zapomina że to co pasażer czyli klient widzi na szklanym ekranie odbiega od tego co jest w rzeczywistości a nie na tym to polega bo pasażerowie nie lubią jak się ich oszukuje.
Jeśli chcą poprawić swój wizerunek to nie zaczną dbać o pasażerów dając im czyste pociągi które nie będa się spóźniały, przystępne ceny biletów, czyste dworce, perony na których będą wiaty a nie jak to teraz robią czyli pokazują na szklanym ekranie cudowną polską kolej która w żaden sposób nie przypomina tej która widzą pasażerowie na co dzień.

Ale o czym ja pisze i z kim dyskutuje. Przecież Wy się tylko znacie na makietach kolejowych bo sami nie korzystacie z tej prawdziwej kolei bo wozicie swoje tyłki służbowymi autami.

To by było na tyle już kończe bo tu naprawdę nie ma z kim dyskutować. Bawcie się dalej budując swoje makiety kolejowe i robiąc propagandowe filmy bo tylko to wam wychodzi dobrze.
Szkoda tylko że przez takich jak Wy cierpią wszyscy pasażerowie w Polsce...
~gość 16-01-13 17:31
E6ACT nie wysilaj się
~gość 16-01-13 16:58
Oglądając kolej tv czuje sie jakbym mieszkał w Szwajcarii, a wystarczy pójść na pierwszy lepszy dworzec i jest powrót do szarej nędznej pekapowskiej rzeczywistości.
Kiedy będzie odcinek o prawdziwej polskiej kolei ze zdewastowanymi dworcami z deskami zamiast szyb? Kiedy będzie odcinek o zapomnianych szlakach i pozamykanych zniszczonych dworcach. Dlaczego pozamykane są szlaki, gdzie były pełne składy ludzi? ...może o tym zrobić odcinek? Dlaczego w czechach wszystkie szlaki są czynne a u nas może ze 30%? Dlaczego tam się opłaca a tu nie? PKP to najgorsza kolej europy. Mamy najwięcej zamkniętych szlaków....W tym PKP jest naprawdę dobre.
~gość 16-01-13 16:01
a ja lubie oglądać te wasze fajne odcinki i nie rozumiem czemu A6ACT tak bruździ.

Dodaj komentarz

* - pole wymagane
Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności