Kalendarz

<<
Kwiecień 2018
>>
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Musisz być zalogowany aby dodać wydarzenie!
Tutaj jesteś:
KolejTV - 20.12.2011

Oceń odcinek:

Trwa wysyłanie Twojej oceny...
Ocena: 4.6 z 5. 56 ocen.
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.
Obejrzało: 8548 osoby

Wasze komentarze

~gość 09-01-12 11:34
Witam już w Nowym Roku,całkowicie zgadzam się z Mackiem z Lublina.Najlepszym tego przykładem jest linia z Poznania do Gołańczy przez Wągrowiec.W Gołańczy kończy się województwo Wielkopolskie,i co dalej ? ,na piechotkę do Bydgoszczy.Dla dobra Ludzi powinna być zrewitalizowana cała linia z Poznania do Bydgoszczy,przez Wagrowiec mimo podzialow administracyjnych.
~gość 29-12-11 23:06
Fajna stronka ale "Podziel się ze znajomymi" wepchnąłbym wam tam gdzie słońce nie dochodzi.
Koszmarne uciążliwe gówno które serwujecie na siłę.
Pozatym wszystko ok.
Pozdrawiam.
~gość 24-12-11 11:27
Bóg się rodzi , moc truchleje ... Życzę wam wszystkim , radosnych , dobrze przeżytych , błogosławionych świąt Bożego Narodzenia . Niech radość z narodzin Zbawiciela wypełnia wasze serca i oby nie zabrakło nikomu ciepła i serdeczności. Życzę wam wszystkim , aby w waszym życiu nie było ani odrobiny poczucia beznadziei i żebyście promieniowali pogodą ducha i szlachetnością serc na wszystkich ludzi , drogich waszym sercom .
Wesołych świąt !
A naszymi , mikolskimi oczami : życzę wam zawsze zielonego na semaforze i zawsze podniesionych ramion na kształtach . Życzę wam , aby w czasie robienia zdjęć i filmowania , słońce było waszym sprzymierzeńcem i życzliwości ze strony drużyn pociągowych , a także SOKistów. Życzę wam rozwagi , abyście zawsze wiedzieli , jak się bezpiecznie ustawić względem pociągu i morza radości z powodu niesamowitych podróży koleją po najpiękniejszym kraju na ziemi , jakim jest Polska. Tu w nasze serce patrzy ponad 1000 lat historii i tu jest nasze miejsce . Tu nasze zdjecia i filmy wzbogaca nieznane nigdzie na zachodzie Europy - bogactwo przyrody , a zachód i wschód słońca kipią kolorami w urzekający sposób .
Radosnych i dobrze przeżytych świąt dla wszystkich i - jeśli szczęście dopisze - do zobaczenia gdzieś na szlaku!
Maciek z Lublina.
~gość 23-12-11 18:08
Jeżeli PKP IC wynajmie wagony Czeskie to będzie obciach, popatrzcie na str.www.csmk.pl "Czym Jeżdżą Czesi" . A wszyscy będą narzekać na PKP.
~gość 21-12-11 20:26
falco20 , doskonale wiem , jak się na kolei sprawy mają - jeżdżę pociągami co roku , setki kilometrów rocznie i widzę niejedno. Na kolei nie dzieje się tylko źle - dzieje się zarówno źle , jak i dobrze.
Że większość mediów o sukcesach kolei nie ma w zwyczaju mówić , to bardzo dobrze , że istnieje KOLEJ TV.
Miło usłyszeć o tym , że modernizacja szlaku do Wągrowca dobiegła końca. Ciekaw jestem ,kiedy modernizacja dalszej części tej linii kolejowej , a więc z Wągrowca przez Gołańcz i Kcynię do Bydgoszczy.
Dobrze , że powiedziano o realizowanym właśnie wzmocnieniu taborowym zmodernizowanymi EN57 , województwa łódzkiego ... 5 sztuk takiego taboru - to będzie odczuwalne.
Wspomnieliście o podziale Przewozów Regionalnych - powiem tylko... WRESZCIE RACZYLIŚCIE O TYM WSPOMNIEĆ!
To nie tylko niezwykle ważna wiadomość , ale dotyczy niesłychanie niebezpiecznego zjawiska ... Pokawałkowania ogólnokrajowego przewoźnika kolejowego. Pozwolę sobie zauważyć , że większość pasażerów miłośnikami kolei nie jest . Co za tym idzie , przy antykolejowym medialnym kociokwiku trudniej im niż nam , miłośnikom kolei , uzyskać rzetelną informację w sprawach kolei . My , miłośnicy kolei , nie zniechęcamy się zbyt łatwo , bo jesteśmy dociekliwi w temacie - ale co ze zwykłymi obywatelami?
Przypominam , jak wielki chaos wywołał w roku 2001 podział jednolitej dotąd PKP. Do dziś wielu ludzi nie będących miłośnikami kolei , zrównuje kolej z PKP.
Niebezpieczeństwa wynikłe z rozbicia Przewozów Regionalnych to : "zabetonowanie" granic województw , niezrozumiałość oferty przewoźników kolejowych , rozwalenie skomunikowań - nawet między pociągami tej samej kategorii ...
Teraz , kiedy Przewozy Regionalne jeżdżą jako jednolity przewoźnik , jeżdżą osobowe dalekobieżne! Relacje tych pociągów : Toruń - Olsztyn , Lublin - Rzeszów , Bydgoszcz - Gdynia , Bydgoszcz - Poznań , Poznań - Szczecin , Szczecin - Wrocław , Poznań - Wrocław , Łódź - Poznań , Wrocław - Racibórz , Poznań - Łódź... Czy likwidacja TAKICH RELACJI jest zjawiskiem normalnym?
Podział Przewozów Regionalnych może oznaczać zniszczenie kolei w Polsce , a to przyniosłoby gorsze skutki niż podział jednolitej do 2001 roku PKP.
Całym sercem popieram związkowców kolejowych , którzy protestują przeciw podziałowi tego przewoźnika i nawet , gdyby mieli znowu proklamować strajk generalny w tej sprawie - warto walczyć.
Maciek z Lublina.
~gość 21-12-11 18:58
@falco20. O co Ci chodzi. Przecież ten film to jest ledwo reklama, a w zasadzie pokazanie tego ładnego oblicza kolei. Obecnie piszę magisterkę na temat czasów przejazdów na głównych trasach i muszę powiedzieć nie jest tak, źle jak to media pokazują.
kajtus6 21-12-11 16:31
Dzięki za wszystko i Wesołych Świąt!!!

Dodaj komentarz

* - pole wymagane
Copyright (c) 2013 kolejtv.plPolityka prywatności